Циліндричні кранові редуктори


Испытания перед отправкой
Редуктор А-400
Редуктор А-400

от 23650 грн.

Испытания перед отправкой
Редуктор В-100
Редуктор В-100

от 10800 грн.

Испытания перед отправкой
Редуктор В-125
Редуктор В-125

от 10990 грн.

Испытания перед отправкой
Редуктор В-160
Редуктор В-160

от 0 грн.

Испытания перед отправкой
Редуктор В-200
Редуктор В-200

от 12000 грн.

Испытания перед отправкой
Редуктор В-250
Редуктор В-250

от 9200 грн.

Испытания перед отправкой
Редуктор В-400
Редуктор В-400

от 18900 грн.

Испытания перед отправкой
Редуктор ВК-350
Редуктор ВК-350

от 0 грн.

Испытания перед отправкой
Редуктор ВК-475
Редуктор ВК-475

от 17000 грн.

Испытания перед отправкой
Редуктор ВКУ-500
Редуктор ВКУ-500

от 30000 грн.

Испытания перед отправкой
Редуктор ВКУ-765
Редуктор ВКУ-765

от 20000 грн.

Испытания перед отправкой
Редуктор ВКУ-965
Редуктор ВКУ-965

от 23000 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
Циліндричні кранові редуктори

Циліндричний вертикальний крановий редуктор - це пристрій, який служить для зниження частоти обертання швидкохідного валу і підвищення обертаючого моменту, що крутить. Призначений для роботи з тривалими та змінними навантаженнями, а також у режимі періодичних пусків та зупинок. Використовується як приводи пересування підйомно-транспортних механізмів, що працюють у короткочасному режимі. Працюють у чотирьох режимах ПВ-15%, ПВ-25%, ПВ-40%, ПВ-100% при оборотах вхідного валу - 600, 750, 1000 об/хв.

Для отримання докладного опису – введіть у пошуковий рядок, який Вас цікавить модель. У докладному описі вказані: технічні характеристики, передавальні числа, схеми збирання, вага, розміри та креслення валу, обсяг олії, складальні креслення, розшифровки маркувань, ціни і т.д.

Види кранових редукторів

У промисловості України та логістичній галузі неможливо обійтися без використання вертикальних кранових редукторів. До найпоширеніших належать: ВК, СКУ; серія А та серія В.

ВК (вертикально кранові) та СКУ (посилені) – триступінчасті кранові редуктори, на відміну від двоступінчастих моделей – аналогів, мають більш високі показники технічних характеристик. Використовуються в приводах візків та підйомних механізмах великогабаритних мостових та козлових кранів. До них відносяться: ВК (ВК-350, ВК-475, ВК-550) та СКУ (СКУ-500, СКУ-610, СКУ-765, СКУ-965)

Серія А (А-400) – триступінчастий крановий редуктор. Конструктивною особливістю даного редуктора є один спосіб кріплення фланцевий. Використовується як приводи пересування підйомно-транспортних механізмів вантажопідйомністю до 5 тонн.

Серія В – вертикальний крановий редуктор, що має триступінчастий механізм. Як і в серії А, головною конструктивною перевагою є можливість кріплення за допомогою фланця. Призначений для роботи у вертикальному або нахилом положенні в приводах кран-балок та невеликих кранів. До них відносяться: В (В-100, В-125, В-160, В-200, В-250, В-400).

Пристрій механізму та принцип роботи

До конструктивних особливостей пристрою триступінчастих вертикальних редукторів відноситься корпус, що складається з трьох частин. Кожна частина корпусу щодо іншої фіксується циліндричними чи конічними штифтами. Така будова забезпечує точність і незмінність розточування посадкових місць під підшипники і збереження осей при аналізі редуктора. Завдяки такій конструкції відбувається більш надійна маслонепроникність, так як площина роз'єму корпусу вище за рівень масла в картері редуктора. Змащення до зубчастих передач подається плунжерним насосом. Вали встановлені на однорядних підшипниках кочення.

Осьовий зазор у підшипниках регулюється кільцем, встановленим між зовнішнім кільцем підшипника та торцевою кришкою. Редуктор виготовляється із двома або трьома зубастими передачами. Залежно від окружної швидкості в зачепленні передачі виконують із прямими і косими зубами. Для зниження маси та габаритних розмірів триступінчастих кранових редукторів використовуються штамповані та цільноковані колеса з поверхневим ущільненням зубів передач. Для зручності монтажу можуть виготовлятися з відлитим фланцем на корпусі або насадного типу – з порожнім тихохідним валом. Існують спеціальні посилені моделі, вони забезпечують більшу надійність і довговічність.

Сфера використання

Знайшли широке застосування у використанні з механізмами:

  • кранових візків;
  • мостів;
  • мостових та козлових кранів;
  • кран балок

Вибір кранового редуктора

Надійність редуктора та його працездатність прямо впливає на функціонування вантажопідйомних механізмів. При виборі вертикального кранового редуктора слід врахувати:

  • габарити;
  • значення крутного моменту на тихохідному валу;
  • показники радіальних консольних навантажень швидкохідного та тихохідного валів;
  • передавальне число;
  • Кліматичне виконання

Достоїнства і недоліки

Переваги:

  • Стійкі до високих навантажень
  • Кінетична точність ходу
  • Низький рівень нагрівання
  • Відсутність ефекту самогальмування

Недоліки кранових редукторів:

  • великі габаритні розміри
  • Високий рівень шуму щодо черв'ячних редукторів.

До особливостей експлуатації можна віднести: обертання валів в одному напрямку та реверсивне; температура повітря навколишнього середовища від -38 ° С до +45 ° С; гранично-допустима швидкість обертання швидкохідного валу - 1000 об/хв.; помірна вологість, запиленість до 10 мг/м³.

Фото

Циліндричний вертикальний крановий редуктор
вертикальні кранові редуктори на складі в зборі з електродвигуном
Крановий редуктор фото

Придбати

Свій вибір при покупці редуктора крана варто довірити професіоналам. Звернувшись до фахівців СЛЕМЗ, Ви можете розраховувати на правильний підбір редуктора, виходячи з індивідуальних потреб замовника. В асортименті підприємства Ви знайдете нові редуктори та неліквідні позиції, що пройшли обслуговування згідно з регламентами.

Ціна

Залежно від обраної моделі, ціна на кранові редуктори може змінюватись. Також на ціноутворення впливатиме технічний стан редуктора – його новизна. Щоб дізнатися ціну, характеристики кранових редукторів, звертайтесь до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті.