+38 (050) 775-43-34 +38 (098) 225-60-88 emz@slemz.com.ua

Ліфтові редуктори


Испытания перед отправкой
Редуктор РГCЛ-160 | РГЛ-160 | РГС-160
Испытания перед отправкой
Редуктор РГЛ-180
Редуктор РГЛ-180

от 24000 грн.

Испытания перед отправкой
Редуктор РГЛ-225
Редуктор РГЛ-225

от 34000 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Ліфтові редуктори

Черв'яковий глобоїдний редуктор або ліфтовий редуктори – тип черв'ячних редукторів з посиленим приводним механізмом та одноступеневою глобоїдною передачею. До найпоширеніших моделей на ринку України відносяться ліфтові редуктори з маркуванням РГЛ, РГСЛ, РГС, РГ. Використовуються з різними видами лебідок, ліфтовим обладнанням, візками кранових механізмів та підйомниками.

Технічні характеристики

У таблиці нижче наведено основні характеристики ліфтових редукторів РГЛ, РГСЛ, РГС, РГ взяті з паспорта.

Характеристики

Маркування ліфтового редуктора

РГЛ-160 РГСЛ-160 РГС-160

РГЛ-180

РГЛ-225

РГ-240

Діапазон передавальних чисел

10-63

28,5-58

32000

Крутний момент, Нм

1500

1300-2020

50000

Радіальне навантаження

3200

4500

65000

вага, кг

170-230

450

650-700

Каталог та фото

Каталог включає технічні характеристики, варіанти збирання, розміри, схеми.

ліфтові редуктори перед відправкою фото

редуктор для приводу ліфтів
нові ліфтові редуктори в Україні

Збірне креслення

На даному складальному кресленні зображені всі деталі, що складають комплектацію ліфтових глобоїдних редукторів РГ і РГЛ необхідні для складання, а також їх правильне розташування в корпусі. Наведена інформація на схемі буде корисна при ремонті ліфтового редуктора, регулювання підшипників та відновленні експлуатаційних характеристик редуктора лебідки ліфта.

 1. Кришка
 2. Паронітова прокладка
 3. Металеві прокладки для правильної установки горловини щодо колеса
 4. Врізна кришка
 5. Прокладка для правильної установки середньої площини колеса щодо черв'яка
 6. Вінець
 7. Болт для кріплення вінця до маточини
 8. Ступиця
 9. Вхідний вал
 10. Вкладиш
 11. Гвинт встановлення

Влаштування глобоїдної передачі ліфтового редуктора

Глобоїдний черв'як виготовляється із сталі. Черв'ячне колесо - це складова конструкція, до якої входять сталева маточина і бронзовий вінець. Опорами черв'ячного валу та валу колеса служать підшипники кочення. Черв'як спирається на два радіальні роликові підшипники з короткими циліндричними роликами, на які впливають радіальні навантаження від черв'ячного зачеплення.

Для регулювання зачеплення між торцевою поверхнею корпусу та склянкою встановлюється компенсатор. Регулювання осьового зазору в конічних підшипниках здійснюється жерстяними прокладками, що встановлюються між склянкою та фланцем торцевої кришки підшипникового вузла. Вал черв'ячного колеса спирається на два конічні роликові підшипники, що полегшує осьове регулювання положення колеса.

Інструкція з експлуатації (ремонт, заміна та обслуговування)

Експлуатація ліфтового редуктора потребує регулярного обслуговування. При виявленні несправності необхідно провести ремонт. При ремонті та заміні проводиться перевірка якості кріплень, зазори між відмітками, осьове зміщення черв'ячного валу.

Перевірка працездатності ліфтового редуктора складається з чотирьох етапів:

 1. Огляд редуктора щодо механічних пошкоджень сколотих ділянок, глибоких подряпин на деталях/зносу кріплень;
 2. Перевірка витрати у парі черв'яка;
 3. Вимірювання осьового розташування черв'ячного валу;
 4. Перевірка підшипників

Для перевірки кріплень кабіну ліфта необхідно встановити у зручному для роботи місці. За допомогою противагового механізму, підвішеного на буфер, досягається рівновага канатів кабіної лінії та противаг. На черв'ячний вал не повинно надходити навантаження і вал повинен крутитися в обидва боки. При прокручуванні черв'ячного валу не допускається взаємне зміщення маточини та внутрішнього кільця тихохідного валу. У разі сильної деформації деталі замінюються.

Після цього проводиться перевірка ходу валу, на який наноситься позначка. Для врівноваження канатних ліній на буфер вішається противага. Потім розгальмовується механізм підйому та прокручується черв'ячний вал до упору, де наноситься відмітка на колодці та напівмуфтах, призначених для гальмування. Після чого вал прокручується в інший бік остаточно. Відстань між нанесеними відмітками на колодці та муфтах заміряється.

приклад. Номінальні показники:

 • якщо діаметр напівмуфти 300 мм, не більше 94 мм;
 • якщо діаметр напівмуфти 200 мм, то трохи більше 63.

Основні етапи перевірки осьового усунення:

 • пляма контакту не повинна бути зміщена до підрізної зони;
 • поверхня зубів не може бути перекошеною, стіченою, деформованою.

За наявності вказівних деформацій редуктор підлягає заміні чи ремонту

Якщо при роботі глобоїдного механізму є деренчання, скрегіт, у таких випадках проводиться огляд на предмет пошкоджень і деформацій рушійних деталей. У разі виявлення сколів або застрягання металу на деталях, проводиться їх заміна.

Заміна масла

Заміна олії проводиться з певною періодичністю. Це залежить від типу олії. Для заміни масла необхідно забезпечити редуктор та виконати такі дії:

 • відкрутити пробку зливу;
 • видалити мастило, що залишилося;
 • прибрати конденсат;
 • залити нову олію.

При виявленні протікання слід усунути причину, після чого повторно змастити деталі. При мастилі обов'язково знати необхідний обсяг олії.

Не маючи кваліфікованих фахівців, не варто самим проводити ремонт. Ремонт ліфтового редуктора варто довірити професіоналам. У штат компанії СЛЕМЗ входять професіонали, які проведуть: ремонт ліфтового редуктора, виготовлять деталі за кресленням, роботи з відновлення.

Що впливає ціну редуктора?

Важливу роль ціноутворенні грає обрана модель глобоїдного редуктора, і навіть технічний стан і новизна. Ви можете придбати новий або ліфтовий редуктор складського зберігання. Ціна на нові вироби може перевищувати у кілька разів ціну редуктора із зберігання. За роки роботи, фахівцями СЛЕМЗ було відзначено, що редуктор ліфтової зі зберігання вироблено згідно з ГОСТ нічим не поступається новим, а в деяких випадках якість виконання їх вища.

Поради при покупці

Купити черв'ячний редуктор Ви зможете звернувшись до наших спеціалістів. Співпрацюючи з компанією СЛЕМЗ Ви отримуєте: роботу з кваліфікованими фахівцями, які зорієнтують за ціною, порадять та підберуть ліфтовий редуктор. Крім нових редукторів з черв'ячною глобоїдною передачею, як альтернатива і за нижчою ціною, Ви можете купити пристрої складського зберігання.